Hakkımızda

Çatısı altında yerli ve yabancı müvekkillerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş uygulamalar ile hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetlerini geniş bir yelpazede sunmaktayız
g
hakkımızda

SÖNMEZ HUKUK

Sönmez Hukuk 2020 yılında serbest uzman avukatların farklı hukuk disiplinlerinde faaliyet vermesi amacıyla kurulmuştur.  Ekibimizde 4’ü ortak olmak üzere 8 avukat yer almaktadır; bunun yanında 12 kişiden oluşan bir profesyonel destek ekibine sahibiz. 

Ağırlıklı çalışma alanlarımız arasında birleşme ve devralmalar, ortak girişimler, özel sermaye yatırım fonları, sermaye piyasası işlemleri, ticari ve idari davalar, uluslararası tahkim, rekabet hukuku, iş hukuku, vergi mevzuatı yer almaktadır. Tüm çalışma alanlarımıza aşağıdaki “Hizmetlerimiz” butonu üzerinden ulaşabilirsiniz.

vİZYON & mİSYON

Müvekkil Öncelikli,Çözüm Odaklı

Sönmez Hukuk, farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir danışman kadrosuna  ve dünya dinamizmini yansıtan güçlü bir müvekkil ağına sahiptir. Sönmez Hukukun nihai hedefi, dünyanın üç kıtasında bulunan hukuk büroları, meslek örgütleri ve güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte müvekkillerine en uygun hukuki çözümü, en kaliteli biçimde üretmektir.

Sağladığı hukuki hizmetlerin Müvekkillerine dünya standartlarında bir hizmet ile özenle ve en yüksek kalitede sunulmasını hedefler. Sönmez Hukuk, sağladığı hizmeti gerek ulusal gerekse uluslararası ihtiyaçların karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için güncel hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında, sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi amaçlar. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür.

f